Hľadáte partnera pre

Briketovanie, miešanie a triedenie materiálov?

Ste na správnom mieste.

Prečo zvoliť práve nás?

Naša spoločnosť ponúka okrem produkcie vlastných materiálov aj služby na mieru. Všetky naše stroje a technológie spolu s našim know-how sú Vám k dispozícii pre spracovanie Vašich vlastných materiálov. Jedná sa o službu briketovania prachových materiálov na brikety rôznych veľkostí, alebo aj ich následné granulovanie, ak je potrebná menšia frakcia.

Ak potrebujete pridať Vášmu materiálu inú kvalitatívnu hodnotu, sme schopní z neho pripraviť zmes za pomoci našej vlastnej technológie, vďaka ktorej dokážeme zmiešavať aj ťažko zmiešateľné materiály. Okrem toho ponúkame službu triedenia rôznych materiálov na ľubovolné frakcie až do 10 mikrónov v najlepších triedičoch na trhu.

Meníme PRACHOVÝ ODPAD v

plnohodnotný materiál

Produkujete pri Vašom podnikaní odpad vo forme prachu? Spoločnosť Ametys je pre Vás ten správny partner. Vďaka najmodernejším technológiam dokážeme Váš odpadový materiál premeniť na brikety, prípadne granule. Neváhajte nás kontaktovať aj v prípade, že Váš odpadový materiál nespĺňa kvalitatívne predpoklady pre ďalšie použitie. Vďaka našemu know-how a odborným znalostiam v oblasti chémie dokážeme spoločne s Vami nájsť spôsob ako spraviť z odpadu plnohodnotný materiál.

Oceliarenský materiál

Veľká časť našej výroby sa sústredí práve pre hutnícke odvetvie. Jedná sa najmä o syntetické a krycie trosky, troskotvorné prísady, či zmesy. V procese výroby používame najlepšie technológie a dbáme na kvalitu vstupných materiálov.

Nami ponúkané produkty zhotovujeme podľa požiadaviek zákazníka. Na žiadosť vieme odporučiť optimálne zloženie na základe špecifikácie vyrábanej akosti ocele, taviaceho agregátu, spôsobu sekundárnej metalurgie a podobne. Tieto služby ponúkame odberateľom našich služieb samozrejme zadarmo.

Kusové vápno

Pre spracovanie ocele v KK, EOP, TP, aj pre sekundárnu metalurgiu.

Vápenné brikety

Zmes pre injektážnu metalurgiu

Pre mimopecné spracovanie ocele.

Zmes pre odsírenie surového železa

Na báze CaO+Mg, resp. CaO+CaC2.

Syntetická troska pre odfosforenie ocele

vo forme brikiet.

Syntetická troska pre bežné odsírenie ocele

Vo forme brikiet.

Syntetická troska pre hlbokú desulfuráciu ocele

Vo forme brikiet.

Prísada pre stekucovanie oceliarenskej trosky

Na báze CaO+Al2O3.

Krycia troska pre EIP

s neutrálnou výduskou

Krycia troska pre medzipánev

Pri plynulom odlievaní ocele na ZPO.

Prísada pre napenenie trosky

Pri tavení ocele v EOP.

Koagulátor

K separácii exogenných inklúzií z hladiny ocele v pánvi.

Máte otázku?

Napíšte nám

AMETYS s.r.o. Košice
Krompašská 9, 040 11 Košice
P.O. BOX 30, 044 02 Turňa nad Bodvou
ametys@ametys.sk

[recaptcha size:compact]